Bezpośrednio dla odbiorców końcowych

Energoforum.pl jest portalem odbiorców końcowych nowoczesnych rozwiązań energooszczędnych oraz OZE. Dzięki temu, promując swoją firmę na naszym portalu docierasz bezpośrednio do swoich potencjalnych klientów - nie do innych firm i specjalistów z branży.

Nasz cel jest prosty. Zapewnić naszym odbiorcom:

a) informacje które są proste i zrozumiałe
b) fachową wycenę planowanych przez nich instalacji przez instalatorów którzy obsługują ich lokalizację
c) możliwość kontaktu z najbardziej profesjonalnymi firmami / instalatorami

Promując swoją firmę na Energoforum.pl masz nie tylko szerokich możliwości marketingu Twojej firmy, ale przede wszystkim jesteś tam gdzie powinieneś być - przed potencjalnymi klientami.

 

Reklama banerowa

Energoforum.pl oferuje następujące formy banerów reklamowych emitowanych w okresach miesięcznych:

bannerboczny

bannerboczny L

bannerartykul

Banner główny

Banner Boczny

Banner Boczny L

Banner content

Strona główna

Strona główna

Strona główna

Strony artykułów

734 x 140

268 x 100

258 x 300

 

Dzięki reklamie rozliczanej na pełne miesiące reklama Twojej firmy nie będzie rotowała z reklamami innych firm i miejsce wyłupione przez Państwa jest na ten czas zagwarantowane. Dzięki temu nasi czytelnicy będą mieli wielokrotny kontakt z Państwa firmą.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Bezpośrednie zapytania instalacyjne

Jako jedyny portal w naszej branży (energooszczędności, produkcji energii ora budownictwie energooszczędnym) oferujemy zakwalifikowanym firmom możliwość uzyskania bezpośrednich zapytań instalacyjnych od klientów końcowych, którzy zainteresowanych wyceną planowanej instalacji (pomp ciepła, fotowoltaiki, rekuperacji, budownictwa energooszczędnego i innych).

Zapytania generowane są przez nasz moduł "wyceń instalację" (strona główna) i przekazywany do firm o odpowiednim statusie (wpisu w katalogu (znajdź instalatora)).

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Specjalistyczna baza firm instalacyjnych / OZE (wizytówka firmy)


Specjalistyczny katalog instalatorów i dostawców rozwiązań energooszczędnych / OZE na Energoforum.pl oferuje nie tylko zwiększoną widoczność Państwa firmy w katalogu ale dodatkowo :

- Możliwość otrzymywania zapytań instalacyjnych (tylko dla wersji Premium / zaufany nstalator)
- Link SEO (niedostępny dla wersji podstawowej)
- Dodatkowe wyniki w wyszukiwarkach
- Wyświetlanie wyników w rezultatach "znajdź instalatora" gdzie użytkownicy są w stanie znaleźć instalatorów obsługujących ich lokalizację.
- Wyświetlanie logo oraz pełnych danych kontaktowych (niedostępny dla wersji podstawowej)
- Wyświetlanie się na górze wyników (niedostępny dla wersji podstawowej)
- Opis / wizytówka firmy (niedostępny dla wersji podstawowej)
- Możliwość wyróżnienia jako "zaufany instalator" (tylko dla zakwalifikowanych firm)

W wersji podstawowej (nazwa, adres, telefon) wpis można zrobić samodzielnie na stronie. Jeżeli zechcecie Państwo wyróżnić swoją firmę na tle innych, instalatorów zamieszczając lub dostawców rozwiązań - zdjęcia, pełen opis, materiał video oraz adres strony www zapraszamy do kontaktu (pomożemy!) – lub wybrać stosowną opcję przy rejestracji.

Do wpisów VIP i Premium podchodzimy indywidualnie i starannie. Pomagamy w zamieszczeniu odpowiednich materiałów. Wystarczy skontaktować się z nami przy użyciu poniższego link-a.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Artykuł sponsorowany

Artykuł pozwala na przedstawienie Państwa rozwiązań, prezentację produktów czy usług. Poza tekstem może zawierać zdjęcia, materiały wideo oraz aktywne linki. Publikacja artykułu sponsorowanego w tych samych miejscach, w których pojawiają się artykuły redakcyjne (artykuły oraz aktualności).

Energoforum.pl prezentuje wyłącznie przydatne informacje dla odbiorców końcowych. Aby skonsultować tematykę planowanego artykułu prosimy o kontakt.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NAJNOWSZE ARTYKUŁY

SFbBox by psd to html