Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Chińskie kolektory – czy warto?

Chińskie kolektory – czy warto? 2017/02/16 13:54 #1537

A gdzie niby znajdziesz te opinie ? W sieci gdzie sprzedający te panele robią posty na forach i podając się za użytkowników ? Rozumiem że dwóch Twoich sąsiadów ma je już zamontowane od 10 lat – ale jakie są szanse na to ? Poza tym – jak już użytkownik @cecyliabak napisał– zastanów się nad kwestiami gwarancji. Co innego mieć gwarancję polskiego producenta a co innego liczyć na jakiegoś chińczyka lub pseudo-dystrybutora co sprzedaje je z konta Allegro. To są naprawdę dwie różne procedury, dwie różne działy serwisowe itp. itd. Pomimo tego że prawo określa maksymalny czas na serwis i inne kwestie to mogę Cię zapewnić że w przypadku polskich producentów jest to o wiele wygodniejsze i szybsze. Teraz każdy może sprowadzić kontener z Chin – ale nie każdy zna się na temacie, nie każdy wie jak to naprawić i serwisować. Moim zdaniem lepiej dopłacić niż później płakać.
Pan Henryk Wielki, pozdrawiam i życzę miłego dnia
Ostatnio zmieniany: 2017/05/01 11:53 przez henrykwielki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Chińskie kolektory – czy warto? 2017/03/02 05:25 #1538

• toniczek
  • toniczek Avatar
  • New Member
  • Oklaski: 0
Ogólnie uważam że jeśli mam do wyboru polskiego lub chińskiego producenta to powinienem wybrać polskiego. Nie tylko ze względu na kwestie jakości i kwestie gwarancji (PL producenci są już naprawdę na poziomie EU) ale też z czysto patriotycznego punktu widzenia. Dlaczego mam dawać pracę i zysk Chińczykom jak mogę dać ją Polakom ?

Chińskie kolektory – czy warto? 2017/05/28 12:23 #1536

Kolega wyżej ma rację. Przede wszystkim opinie. Jeśli chcecie inwestować w coś, co nie ma żadnych opinii albo ma ich mało, a zasady gwarancji wyglądają nieco inaczej to uważajcie. Ja w życiu nie zdecydowałbym się na zakup instalacji właśnie bez opinii, ze względu na ryzyko –kupujemy wtedy "kota w worku". Można też powierzyć kupno i montaż firmie, ale wtedy także nie mamy żadnej pewności, a zapłacimy dwa razy tyle, co jakbyśmy sami zakupili kolektory.
Yes, of course
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.228 s.